Aliexpress alıcılarının en büyük sorunu uzun kargo süreleri, bu yüzden bir ürün alırken aklımızdaki en büyük sorun da ürünün bize ne zaman ulaşacağı oluyor. Bu teslimat süresini biraz olsun azaltmak için ise yapabileceğimiz şeylerden birisi Turkey Post etiketli ürünleri tercih etmek. Turkey Post etiketi ile satılan ürünler diğer kargolara göre çok daha hızlı bir şekilde adresimize ulaşıyor. Türkiye ‘ye direkt olarak gönderildiği için de Turkey Post etiketli ürünlerde daha az gümrük sorunları yaşandığını biliyoruz.

Turkey Post İle Alışveriş Yapmak

Peki hangi satıcılar Turkey Post ile gönderim sağlıyor? Hemen hemen her kategoride onlarca satıcı Turkey Post etiketi ile gönderim sağlıyor. Fakat siz yine de ürünü satın alırken kargo seçeneklerinden Turkey Post kargo gönderimini seçmeyi unutmayın.

Bir üründe Turkey Post seçeneği olup olmadığını anlamak için ürünü sepetinize eklemenize gerek yok. Ürünün yanında bulunan gönderim seçenekleriini kontrol edebilirsiniz, eğer orada Turkey Post etiketi var ise onu seçerek ürünü bu aşamadan sonra sepete ekleyebilirsiniz. Turkey Post ile ürün gönderimi yapan bir çok mağaza bunu tamamen ücretsiz bir şekilde yapıyor fakat bazı mağazalarda bazı ürünlerinde aliexpress kargo ücreti isteyebiliyor. Bu kargo ücretleri genelde 10 doları geçmeyen düşük miktarlar olmakta. Turkey Post ile ürünler diğer kargo seçeneklerine göre çok daha hızlı geldiği için kesinlikle tercih sebebi olduğunu söyleyebilirim.

Aliexpress Turkey Post Kullanan Satıcı Listesi

Hemen aşağıda Turkey Post seçeneği ile hızlı alışveriş yapabileceğiniz satıcıları kategorilerine göre ayırarak sizlere sunuyoruz.

Akıllı Elektronik; HRAEFN 3C Store, KOBWA Store, NAIKU Store

Telefon, Batarya ve Saat; Ship in 24 Hours, ZOOTOPIA, Wemwatch Store, Colov Store

Elektronik; No Name Store, Shenzhen Fuloophi Store, Batmax ShinyPower Store, SJCAM Authorized Store, Handbon Tools Store, Hero Market, Niu Besting Store

Çanta; Ulrica Store, Ayebeau Store

Spor ve Hobi; Outdoors Sports Apparel, Tammy QI Store, Entertainment Paradise Store

Yukarıdaki Aliexpress satıcılarından aldığınız ürünleri sepete atmadan önce Turkey Post seçeneğini seçerek ürünlerinizin gümrükten daha rahat geçmesini ve size daha hızlı ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here