can i sell on aliexpress

Son zamanlarda en çok sorulan sorulardan birisi Aliexpress.com üzerinden satış yapabilir miyim? Sorunun cevabı kısmen evet. Aliexpress üzerinden herkes satış yapabilir ama Çin’de (mainland) kurulmuş bir firmanız olması gerekiyor. Şu an için Çin’de bulunmayan satıcılar Aliexpress üzerinden satış yapamazlar. Aliexpress’in bu konu üzerinde çalışmalarının devam ettiğini söyleyelim. Büyük olasılıkla ileri ki yıllarda  Aliexpress’te herkes satış yapabilecek.

Can I Sell On Aliexpress?

We appreciate your interest in selling products on AliExpress. Currently, only suppliers from Mainland China can sell on AliExpress. However, we are considering extending our supplier service to international suppliers in the future. Please check AliExpress regularly for more information.

You can still enjoy all the benefits as a buyer on AliExpress and get quality products at wholesale prices. Order as low as 1 item and pay safely using our secure Escrow service.

8 YORUMLAR

  1. Merhaba,

    Şu anki durum nedir? Herhangi bir gelişme yaşandı mı? Ürün satın almayı sıklıkla gerçekleştiriyorum ama hiç satış konusuna değinmemiştim ve yazınızı görünce son durumu merak ettim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here