Milyonlarca ürünün her gün tüm dünyaya gönderildiği e-ticaret sitesi Aliexpress üzerinden bir hayli ilginizi çekecek ilginç şeyler almak mümkün. Bu ürünler standart tasarımların dışında farklı bir bakış açısı ile üretilen ürünler. Çoğuda iş hayatınızda ve normal sosyal hayatınızda kullanabileceğiniz türde işinize yarayacak ürünler.

Taşınabilir Bluetooh Hoparlör

Sadece bir el büyüklüğündeki bu hoparlör ile telefonunuzu götürdüğünüz her yere aslında iyi bir ses sitemi de götürmüş oluyorsunuz. Sadece müzik dinlemek için değil aynı zamanda grup halinde telefondan bir film veya video izlerken de çok kullanışlı olduğunu söyleyebilirim. Mifa A10 modelini tavsiye ediyorum fakat aynı kategoride aliexpress Taşınabilir Bluetooh Hoparlör farklı fiyatlar ile yüzlerce çeşit bulunmakta. Pil ile enerji aldığı için bir kabloya ihtiyaç duymayan hoparlörün en dikkat çekici özelliği ise su geçirmez olması. Yağmur, çamur demeden müziğin keyfini yaşayın.

Bambu Askılık

Tamamen doğal bambu ağacından üretilen ve üzerindeki metallerinde paslanmaz çelik olduğu bir askılık. Evdeki portmanto veya askılıklarınız yetersiz kalıyorsanız bu bambu askılığı dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz zira yapıştırıcısı ile birlikte geliyor. Herhangi bir duvar veya ahşap bölüme kolaylıkla yapıştırılabiliyor.

Araç Analog Saat

Analog ürünler artık giderek daha da değerli hale geliyor. Avuç içi büyüklüğündeki aliexpress analog saati aracınızın dilediğiniz yerine monte ederek farklı bir iç dizayn havasını yakalayabilirsiniz.

Halka Patates Ürünü

Hindistan sokak yemeklerinin vazgeçilmez yemeği olan halka patates kızartmasını yapmanız için tasarlanan bir ürün. Ürün sadece aliexpress 3 dolar ve dakikalar içinde kilolarca patatesi bir fast food ürününe çevirebilirsiniz.

Mineral ve Çamur

Evet, size ilginç ürünler sunacağımı söylemiştim ama bu kadarını siz de tahmin etmediniz biliyorum. Sadece 2 dolara Çin’den 10 paket çamur alabilirsiniz. Bu çamurlar mineral yönünden çok temiz ve doğanın bize ikram ettiği organik çamurlar. Özellikle burun çevresinde toplanan siyah noktaların giderilmesinde kullanılıyor.

Jel Tabanlık

İş veya eğitim sebebiyle ayak üstünde çok duran kişiler için tasarlanmış. Normal tabanlıklar bir yumuşaklık hissi verse de bir süre sonra işlevsiz hale geliyor fakat aliexpress jel tabanlıklar ayağınızın şeklini birebir aldığı için gerçek konforu yaşatıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here