Büyük oyunların figürleri de artık oyunseverler tarafından koleksiyon haline getiriliyor. Özellikle Overwatch ve Dota gibi artık milyonlara mal olmuş oyunların çok çeşitli figürleri olması oyunların takipçileri açısından çok çekici.

Aliexpress’ten Figür Almak

Orijinal figürler çok pahalı olduğu için ona en yakın ve daha ucuz olan figür türleri tercih edilebilir. Tabi her üründe olduğu gibi ucuzluk denince akla gelen ilk site Aliexpress olacaktır. Hem aliexpress’ten figür almak ucuza orijinal figürler hem de orijinale çok yakın replikalar bulunmaktadır. Replika ürünleri orijinalinden ayırmanın çok zor olduğunu da söylemeliyim.

Dota 2 Mirana

Ayın Prensesi Mirana, düşmanlarını şaşırtmak, kovalamak ve onlara saldırmak için kullandığı çeviklik yeteneği ile bilinen bir kahraman. Mükemmel bir avcıdır ve kurbanını ölümcül darbeleri ile sersemleten Kutsal Okları ile tanınır. Aliexpress üzerinden sadece 15 dolar gibi uygun bir fiyat ile Dota 2 oyununun Mirana karakterine ait harika figürleri satın alabilirsiniz. Ürünü satın alırken daha önce almış kullanıcıların fotoğraflarına, ürün boyutlarına ve satıcı mağazanın puanına özellikle dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz.

Defense of the Ancients Butcher

Bunu özellikle koymak istedim zira her ayrıntısından bir detay fışkırıyor. Kasap figürünün tek kötü yanı ise 30 dolar civarında olması yani bu da üst limit olan 22 euro limitini zorlayacaktır. Tabi siz bu yazıyı okuduğunuz zaman daha ucuza bu aliexpress figür satın alabilirsiniz. Ben ürünü ToysDaddy üzerinden buldum ve yakın zamanda satın alacağım.

Funko POP : Overwatch Winston

Arkasında elektrikli bir güç merkezinin bulunduğu Winston goril yürüyüşü ve gücüyle Overwatch oyununun en dikkat çeken karakterlerinden bir tanesi. Funko Pop ise ülkemiz oyunseverleri tarafından en çok tercih edilen figür markalarından bir tanesi ve o yüzden bu ürünü eklemeyi uygun gördüm. Orijinal kutusu ile satılan ve Toontime Store tarafından Aliexpress üzerinden satışa sunulan Funko Pop: Overwatch Winston figürü şimdilik sadece 19 dolar. Özellikle büyük indirim günlerinde figürlerde %30, %40 hatta bazen %50 indirimleri görebiliyoruz. İndirim günlerinde 10 dolara bu figürü almak çok daha mantıklı olacaktır.

Aliexpress üzerinden kendi figürlerinizi bulmak için arama bölümüne figures yazabilir veya direkt toys and figures kategorisine göz atabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here